اولین نشست شورای سیاست گذاری رویداد رقابتی مسئله محور چالش برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ اولین نشست شورای سیاست‌گذاری رویداد رقابتی مسئله‌محور «چالش» با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این نشست، محمد ایدی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام ضمن ارائه گزارشی از طرح رویدادهای رقابتی مسئله‌محور (طرح شهید بابایی) بنیاد ملی نخبگان، حل مسائل کشور با اتکا به توان نخبگان بومی را امری ضروری دانست و گفت: با توجه به ناترازی تولید و مصرف برق در کشور، یکی از چالش‌های اصلی صنعت برق که همه ساله با آن درگیر هستیم و یک موضوع ملی است، بحث مدیریت هوشمند بار است.

وی با اشاره به رویداد رقابتی مسئله‌محور «چالش»، افزود: بهره‌مندی از اساتید خبره و دانشجویان مستعد می‌تواند مشکلات مسئله‌محور تأمین و مدیریت مصرف برق را برطرف کند.

در ادامه، ولی‌الله ناصری؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با اشاره به اهمیت موضوع مدیریت هوشمند بار، گفت: امیدواریم با برگزاری رویدادهای رقابتی مسئله‌محور و ارائه ایده‌های نخبگانی، راهکارهای مناسب جهت بهبود و مدیریت مصرف برق ارائه و اجرایی شود.

در انتهای این نشست برنامه‌ریزی و زمان‌بندی منسجم جهت برگزاری فاخر این رویداد صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب:
جستجو کردن