تفاهم نامه فی مابین بنیاد نخبگان و شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام منعقد گردید.

به منظور توسعه پژوهش‌های کاربردی، استفاده بهینه از امکانات، استعدادها و ظرفیت¬ها، رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی، مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران صاحب استعداد برتر و بطور کلی گسترش همکاری‌های بین صنعت و مراکز علمی، تفاهم نامه همکاری فی ما بین بنیاد نخبگان و شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ نشست هم اندیشی به منظور انعقاد تفاهم نامه همکاری و گسترش همکاری‌های دوجانبه، با حضور محمد ایدی رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام، دکتر ولی اله ناصری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام و کارشناسان روز دوشنبه مورخ 23 مردادماه 1402 در محل سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار گردید.

در ابتدای این نشست ولی اله ناصری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام ضمن تشکر از بنیاد نخبگان؛ در خصوص وضعیت مصرف برق گزارشی ارائه نمود.

ناصری با اشاره به افزایش سرانه مصرف برق، افزود: امسال با ۶ تا۸ درصد رشد مصرف در بخش خانگی و تجاری مواجه هستیم که این عدد سه تا ۴ برابر رشد مصرف برق در یک سال است. این امر موجب فشار بیش از حد به شبکه برق و ناترازی های احتمالی و خطا در تجهیزات و خروج برخی خطوط در این ایام در اوج بار ظهرگاهی می گردد.

ایشان اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری رویدادهای رقابتی مسئله محور و راه اندازی هیئت های اندیشه ورز با حضور نخبگان استان راهکارهای مناسب جهت بهبود و مدیریت مصرف برق ارائه و اجرایی گردد.

در ادامه محمد ایدی رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام ضمن قدردانی از مجموعه شرکت توزیع برق استان؛ در خصوص ماموریت، برنامه ها و چشم انداز بنیاد نخبگان گزارشی ارائه نمود.

ایدی به معرفی طرح های بنیاد نخبگان پرداخت و افزود: در راستای توسعه استان و همچنین مدیریت هوشمند مصرف برق می توان از ایده های نخبگان و سرآمدان استفاده نمود.

رئیس بنیاد نخبگان استان با اشاره به طرح های حل مسئله بنیاد ملی، ابراز امیدواری کرد با استفاده از اساتید خبره و دانشجویان مستعد، بتوان مشکلات مسئله محور تامین و مدیریت مصرف برق را برطرف نمود.

ایشان با تاکید بر اجرایی سازی مفاد تفاهم نامه اظهار داشت: با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام رویداد رقابتی مسئله محور چالش در نیمه دوم سال برگزار می گردد..

در انتهای این نشست تفاهم نامه همکاری با هدف ایجاد فرصت‌های تبادل دانش و گسترش همکاری‌های اجرایی، علمی و پژوهشی مشترک در بخش‌های اجرایی از طریق شناسایی، هدایت و حمایت استعدادهای برتر و نخبگان به حوزه‌های کار و فعالیت‌، همچنین همکاری در شکل‌گیری هسته‌های مسئله محور نخبگانی فی مابین بنیاد نخبگان و شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام منعقد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب:
جستجو کردن